top of page
RAT_banner_Services_Rent Car 01.png

Şöförlü Araç &
Havalimanı Transferi

Siz uçuşunuzu ayarlayın, sonrasını bize bırakın
RAT_Icon_Services_Rent Car 02.png

Havalimanı Transferi

Milano'ya tek başınıza, ailecek veya grupça geliyor yada gelmiş olabilirsiniz. Hiç sorun değil, çünkü Milano Malpensa  veya Bergamo havaalanından adresinize veya adresinizden havaalanına sizi araçlarımızla alıyoruz.

Rezervasyonumu nasıl yapmalıyım

Rezervasyonunuzu seyahatinizden önce, uçak biletinizi aldığınız esnada yapabilir, böylece havaalanına iner inmez herhangi bir karmaşa yaşamadan sizi bekleyen araca binerek adresinize ulaşabilirsiniz. Araçlarımızın bavul ve yolcu kapasitesi sınırlıdır, lütfen rezervasyon yaparken, kişi sayısı, bavul adeti ve boyutlarını aşağıdaki formda bize doğru bir sekilde iletiniz.

Ücretlendirme

Minimum havalimanı transfer tarifemiz 200€ dan başlar kişi/bavul sayısı, seyahat edilecek gün/saat ve özel araç tipi talebine gore fiyat değişikliği gösterir.

RAT_Icon_Services_Rent Car 03.png

Özel Şöförlü Araç Hizmeti

Milan’a ister ziyaret, ister iş amacıyla gelin, şoförlü araç kiralamak her bakımdan çok rahattır. Milan trafiğinin sizi yormasına izin vermeden ve yabancı bir ülkede araç kullanma stresini yaşamadan, kaldığınız bu sınırlı zaman dilimini en iyi ve verimli bir şekilde geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihidir.

Hizmet

İster yarım gün, ister tam gün ihtiyacınız olsun talebiniz doğrultusunda sizlere yardım etmek için buradayız. Lüks veya standart araç seçeneğimiz olup, şoförlerimiz sizleri sadece istediğiniz konumlar arasında güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmak icin hizmet vermektedir. Rehberlik ve/ya tercümanlık gibi bir hizmet talep etmeyi düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki formda bize bu bilgiyi detaylı bir sekilde iletin.

Ücretlendirme

Minimum şöförlü araç kiralama tarifemiz 350€ dan başlar ve araç tipi, hizmet verilecek gün ve saat aralığına bağlı fiyat değişikliği gösterir.

Mesaj at

Hizmet İstek Formu

Talebiniz bize ulaştı. 72 saat icerisinde size geri dönüş yapacağız.

bottom of page